PROMOCJA!


Promocyjny partnerski patronat medialny TvLive24  

No i stało się! Ruszyliśmy z nową telewizją internetową w powiecie wadowickim. TvLive24 to telewizja tworzona przez Was dla Was. Chcemy by jak najwięcej osób w powiecie mogło skorzystać z wysokiej jakości przekazów medialnych poruszających ważne dla Was sprawy.  Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły na programy, które pozwolą tworzyć telewizję, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Liczymy na współpracę z każdym, kto ma coś ciekawego do pokazania. Jeśli masz pomysł na program telewizyjny lub organizujesz wydarzenie, które chciałbyś pokazać szerszej grupie odbiorców to TvLive24 chętnie Ci w tym pomoże.

 

Nic jednak nie odbywa się bez promocji. Dlatego na start oferujemy Wam PROMOCYJNY PARTNERSKI PATRONAT MEDIALNY o zakresie PATRONATU KOMERCYJNEGO w  wariancie LIVE nad dwudziestoma wybranymi wydarzeniami
w powiecie wadowickim.

 

Patronat medialny partnerski jest  wyróżnieniem honorowym, podkreślającym szczególny charakter wydarzenia i nie oznacza deklaracji wsparcia finansowego, organizacyjnego i/lub osobistego udziału przedstawicieli TvLive24 w wydarzeniu.

Patronat medialny partnerski jest udzielany nieodpłatnie na wniosek organizatora imprezy / przedsięwzięcia / wydarzenia lub z inicjatywy TvLive24

Patronat medialny partnerski polega na zamieszczeniu w kalendarium patronatów medialnych na stronie internetowej TvLive24 pod adresem www.tvlive24.pl/partonaty informacji o planowanym przez organizatora wydarzeniu. Informacja, o której mowa zawiera datę, miejsce, nazwę wydarzenia i zamieszczana będzie na okres od dnia przyznania patronatu do dnia zakończenia
wydarzenia, oraz na zamieszczeniu banneru reklamowego promującego wydarzenie na czas czternastu dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy patronackiej.

Organizator wydarzenia objętego partnerskim patronatem medialnym TvLive24 może skorzystać nieodpłatnie z usługi transmisji na żywo z organizowanego przez siebie wydarzenia w zamian za promocję TvLive24 jako patrona medialnego na podstawie zawartej umowy patronackiej. 

TvLive24 zastrzega sobie prawo wyboru imprez, które zostaną objęte promocyjnym partnerskim patronatem medialnym. 

Wnioski o objęcie organizowanego przez siebie wydarzenia patronatem partnerskim TvLive24 należy nadsyłać mailowo w postaci skanu pobranego i wypełnionego druku na adres: patronaty@tvlive24.pl lub poprzez formularz online DOSTĘPNY TUTAJ!

 Spośród nadesłanych wniosków wybierzemy dwadzieścia wydarzeń, które zostaną objęte promocyjnym patronatem medialnym.

Regulamin nadawania patronatów medialnych TvLive24 dostępny test TUTAJ

Imprezy, które już są objęte naszym promocyjnym patronatem medialnym można zobaczyć TUTAJ

 

 

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage