Newsy

Poniedziałek, Kwiecień 8, 2019, 11:11 | Brak komentarzy »
Portal saunawadowice.pl we współpracy z obiektami partnerskimi Polskiego Towarzystwa Saunowego przygotował specjalną edycję Wadowickich Wyjazdów Saunowych z promocją dla gimnazjalistów, którzy już w najbliższym tygodniu będą zdawać egzaminy. 


Niedziela, Kwiecień 7, 2019, 19:53 | Brak komentarzy »
Misie uszatki, krasnoludki, tygryski i inne bajkowe stworki odwiedziły w dniu 5 kwietnia halę sportową przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wadowicach w ramach drugiej edycji "Spartakiady Przedszkolaków", imprezy , której celem jest promocja sportu wśród najmłodszych mieszkańców gminy Wadowice.


Niedziela, Luty 24, 2019, 23:01 | Brak komentarzy »
Eksplozja ,, pralki'' spowodowała interwencje służb oraz ewakuację mieszkańców. Siedem zastępów straży pożarnej, służby ratownictwa medycznego, pogotowie gazowe i energetyczne uczestniczyło w akcji ratunkowej w bloku komunalnym w Andrychowie.
Czwartek, Luty 14, 2019, 18:12 | Brak komentarzy »
Potrzebujesz wyczyścić swój ulubiony dywan lub tapicerkę na swoich ulubionych meblach a nie masz na to miejsca, czasu lub odpowiedniego sprzętu? Zapraszamy do skorzystania z usługi czyszczenia dywanów i tapicerki w Wadowicach.
 

Sobota, Styczeń 19, 2019, 10:48 | Brak komentarzy »
Już dziś w Młynie Jacka Hotel & Spa **** w Jaroszowicach k. Wadowic będzie można oglądać niezwykłe spektakle saunowe w wykonaniu jednych z najlepszych saunamistrzów w Polsce.

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage