Newsy

Piątek, Styczeń 18, 2019, 23:31 | Brak komentarzy »
Pomagał wielu ludziom, był zawsze wierny służbie drugiemu człowiekowi . Człowiek o wspaniałym sercu, nie odmawiał nigdy kiedy mógł pomóc. Zawsze starał się pokazywać jak ważna jest zgoda, dialog, wzajemna pomoc oraz to, że możemy tworzyć wspólną, lepszą Polskę. Polskę, która jest dla wszystkich .

Czwartek, Styczeń 17, 2019, 17:57 | Brak komentarzy »

Czwartek, Styczeń 17, 2019, 17:09 | 1 Komentarz »
W Gminie Wadowice trwają burzliwe dyskusje nad projektem budżetu na rok 2019. W dniu 16 stycznia, na posiedzeniu Komisji Inicjatyw Gospodarczych i Rozwoju radni pozytywnie zaopiniowali autoporawki burmistrza Bartosza Kalińskiego do projektu budżetu gminy wycofujace m.in. część środków przeznaczonych ma remont ul. Lwowskiej. Zdaniem mieszkańców Wysokiej i Stanisławia Górnego może to pokrzyżować plany rozbudowy sieci wodociągowej w kierunku ich wsi. Gorącej wymianie zdań przygladała się nasza kamera.

Poniedziałek, Styczeń 14, 2019, 19:17 | Brak komentarzy »
W dniu 12 stycznia odbyło się tradycyjne coroczne spotkanie opłatkowe druhów OSP z gminy Andrychów. W tym roku gospodarzem spotkania była Ochotnicza Staż Pożarna w Zagórniku. Nie zabrakło też naszej ekipy. Poniżej krótka video relacja z wydarzenia.

Niedziela, Styczeń 6, 2019, 20:39 | Brak komentarzy »
Lena Czechowicz, Aleksandra Kasprzyk i Angelika Kot  to jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci wadowickiej sceny muzycznej ostatnich lat. Dziś połączyły siły i zabrały słuchaczy w podróż pełną magii świąt, w krainę kolęd i pastorałek, które można było usłyszeć "Przy Lampce" wina podczas Koncertu Noworocznego w Wadowickim Centrum Kultury.

 

(C) 2019 TVLive24 - wszystkie prawa zastrzeżone
Koncert został objęty promocyjnym patronatem medialnym TvLive24

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage