Saunowy relaks po egzaminach z SaunaWadowice.pl

Poniedziałek, Kwiecień 8, 2019, 11:11
Portal saunawadowice.pl we współpracy z obiektami partnerskimi Polskiego Towarzystwa Saunowego przygotował specjalną edycję Wadowickich Wyjazdów Saunowych z promocją dla gimnazjalistów, którzy już w najbliższym tygodniu będą zdawać egzaminy. 

"Saunowy Relaks po Egzaminach" to promocja, która obowiązuje wyłącznie w kwietniu. Uczniowie klas III gimnazjów, którzy okażą ważną legitymację szkolną otrzymają specjalną 10% zniżkę na Wadowickie Wyjazdy Saunowe, podczas których dowiedzą się m.in. jakie wyróżnaimy rodzaje saun i jak każdy z nich oddziałuje na organizm,

dowiedzą się czym jest Aufguss czyli seans saunowy z naparzaniem oraz co odróżnia go od zwykłego siedzenia w saunie, poznają zasady poprawnego saunowania zgodnego z zaleceniami higienicznymi i zdrowotnymi Polskiego Towarzystwa Saunwego i Głównego Inspektora Sanitarnego oraz podstawowe zagadnenia związane z kulturą saunowania, a także dowiedzą się jak przeprowadzić prawidłowy cykl saunowania w celu uzyskania jak najlepszych korzyści zdrowotnych i relaksacyjnych.


fot. Polskie Towarzystwo Saunowe / PTS Classic / Ryszard Rak

W ramach specjalnej edycji Wadowickich Wyjazdów Saunowych uczestnicy odwiedzą jedne z najlepszych polskich saunariów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Saunowe, dopuszczających możliwość saunowania dzieci, m.in. Termy Krakowskie i Termy Rzymskie oraz wezmą udział w seansach saunowych prowadzonych wg wytycznych PTS.

Ponadto uczestnicy dowiedzą się na czym polega praca saunamistrzów, czyli osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort gości strefy saun, będą mieli okazję oglądać wspaniałe spektakle saunowe w konwencji show,  łączące klasyczne seanse parowe z muzyką, grą aktorską i bogatą choregrafią na najwyższym światowym poziomie, a także poznać sylwetki najwybitniejszych postaci polskiej sceny saunowej.

Osoby zainteresowane udziałem w wyjazdach objętych akcją  proszone są o kontakt mailowy pod adresem kontakt@saunawadowice.pl przez fanpage saunawadowice na facebooku lub bezpośrednio z opiekunem projektu pod numerem telefonu: 697-705-244.

Pierwszy wyjazd już 13 kwietnia na turniej Sauna Cup Masters do Term Krakowskich Forum. Szczegóły wyjazdów oraz zasady zgłoszeń dostępne są na stronie saunawadowice.plBrak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage